Polityka Prywatności

 

  • Wyrażam zgodę na wykonywanie marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem mojego numeru telefonu oraz adresu e-mail przez Poligloci Barbara Bouquet z siedzibą w Katowicach przy ul. Moniuszki 3, 40-005 Katowice w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu.

 

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poligloci Barbara Bouquet w celu przedstawienia oferty handlowej. Administratorem Państwa danych osobowych jest Poligloci Barbara Bouquet z siedzibą w Katowicach przy ul. Moniuszki 3, 40-005 Katowice. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przysługuje Państwu dostęp do treści swoich danych, do sprostowania danych, do usunięcia danych, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do niepodlegania decyzjom podjętym w warunkach zautomatyzowanego przetwarzania danych, w tym profilowania.

 

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Poligloci Barbara Bouquet z siedzibą w Katowicach przy ul. Moniuszki 3, 40-005 Katowice który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu podjęcia kontaktu w sprawie przedstawienia oferty handlowej zgodnie z Pani/Pana zgłoszeniem. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonywania marketingu bezpośredniego produktów i usług z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy Prawo Telekomunikacyjne (Dz. U z 2016, poz.1489 z późn. zm.). Informujemy o możliwości wycofania zgody za pomocą linku umieszczanego każdorazowo w przesyłanej wiadomości e-mail lub pisząc na adres e-mail: bb@poligloci.edu.pl. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu dostęp do treści swoich danych, do sprostowania danych, do usunięcia danych, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do niepodlegania decyzjom podjętym w warunkach zautomatyzowanego przetwarzania danych, w tym profilowania.